3N8A7080-2 maza.jpg

3m. - 6m. + priešmokyklinė

BALTA LINIJA2.PNG
PLEMAS3.PNG
  • Daugelis vaikų Montessori klasėje pradeda skaityti ir skaičiuoti neįprastai anksti, nes mokymasis vyksta natūraliai ir džiaugsmingai kiekvienam vaikui tinkamu momentu, išpuoselėtoje ir smalsumą skatinančioje aplinkoje.

• Grupės draugai padeda vieni kitiems mokytis, laikytis grupės taisyklių. Taip vaikai ugdosi pilietiškumo, atsakomybės už supančią aplinką, lyderystės savybes. Žaisdami, tyrinėdami ir bendraudami laviname ne tik akademines kompetencijas, bet ir vidinį emocinį intelektą.

• Montessori grupėse vaikai patys, vedami vidinės motyvacijos, pasirenka priemones su kuriomis dirba. Taip jie ugdosi gebėjimą savarankiškai priimti sprendimus, nelaukdami suaugusiųjų nurodymų. Be to, realizuojama vidinė motyvacija padeda kiekvieną kartą vis ilgiau išlaikyti koncentraciją, dirbti su vis sudėtingesnėmis priemonėmis ir gilinti žinias, lengviau įsisavinti ir suprasti pamokas.

• Esminis mūsų darželio ugdymo principas - jei mokaisi vedamas vidinės motyvacijos – tai mokytis niekada nebus nuobodu. Kai vaikai įsisavina šį principą, jų tobulėjimui ribų nėra.

Atraskite Montessori ugdymo džiaugsmą

jūsų mažyliui mūsų darželio grupėje

3N8A7265-2.jpg

Mūsų komanda

“Padėk man viską atlikti pačiam” - Maria Montessori

Padedančios atrasti ir tyrinėti, žadinančios smalsumą ir rodančios kryptį, pritūpusios šalia vaiko, bendradarbiaujančios, įsiklausančios ir mylinčios - tai mūsų Montessori mokytojos. Jos tarsi vedliai, padedantys atrasti savo prigimtinį kelią.

Mūsų darželio grupėse vienu metu dirba net po tris ir daugiau mokytojas – kviečiame susipažinti.

Angelė

Ugdymo vadovė nuo 2014

Mūsų akimirkos

Priėmimo tvarka

Apsilankykite

• Registruokitės telefonu

+370 671 48599 arba el. paštu info@montessoridarzelis.lt.

• Apsilankymo metu susipažinsite su mūsų darželio aplinka, filosofija, bei ugdymo programa, galėsite pabendrauti su pedagogais.

Pasirašykite

• Pasirašykite sutartį ir sutarties priedus.

• Pasirašant sutartį reikalingas vaiko gimimo liudijimas.

• Pasirašius sutartį perveskite stojamąjį mokestį.

Sumokėkite

• Mokestį už pirmą mėnesį apmokėkite pagal gautą sąskaitą.

• Pirmo mėnesio mokestis skaičuojamas proporcingai, jei pradedate ne nuo pirmos mėnesio dienos.

Pasitikrinkite

• Pasitikrinkite sveikatą pas šeimos gydytoją ir pirmą lankymo dieną atsineškite išduotą medicininę pažymą, kad vaikas gali lankyti ugdymo įstaigą.

Priėmimas vyksta visus metus.

Lauksime Jūsų apsilankant!