3N8A7660-2 maza.jpg

1.5m. - 3m.

BALTA LINIJA2.PNG
IMG_3936.JPG

● Montessori lopšelio klasė yra tikras vaikų pasaulis, atitinkantis vaikų amžių ir interesus. Paruošta aplinka ir patrauklios priemonės yra lengvai prieinamos ir suteikia vaikui pasirinkimo laisvę. Šios priemonės išdėliotos apatinėse lentynose, kurias lengva pasiekti net ir patiems mažiausiems.

Vaikai mokymosi vietą pasirenka patys - savo individualiai pritaikytoje darbo vietoje prie stalelio arba pasitiesę specialų kilimėlį, kur jiems ypač patogu.

● Darbas su priemonėmis apima daug judesių - vaikščiojimą, nešimą, pylimą, kalbėjimą ir pastovią rankų veiklą. Savidisciplina pasiekiama laipsniškai įsitraukiant į prasmingą darbą. Kai vaikas ypač susidomi

tam tikra veikla, jo elgesys tampa brandus ir prasmingas.

● Padirbėję klasėje, prasmingą veiklą kiekvieną dieną perkeliame ir į lauką. Mūsų didelis privatus kiemas - tarsi žalumos oazė mieste, kur vaikai gali žaisti, piešti, matuoti balų gylį, padėti prižiūrėti augalus šiltnamyje.

● Lopšelio vaikai taip įtraukiami ir į papildomas veiklas - po kartą per savaitę vyksta dailės terapijos, muzikos, anglų kalbos pamokėlės, atliekami įvairūs eksperimentai.

Atraskite Montessori ugdymo džiaugsmą

jūsų mažyliui mūsų lopšelio grupėje

Mūsų komanda

“Padėk man viską atlikti pačiam” - Maria Montessori

Padedančios atrasti ir tyrinėti, žadinančios smalsumą ir rodančios kryptį, pritūpusios šalia vaiko, bendradarbiaujančios, įsiklausančios ir mylinčios - tai mūsų Montessori mokytojos. Jos tarsi vedliai, padedantys atrasti savo prigimtinį kelią.

Mūsų darželio grupėse vienu metu dirba net po tris ir daugiau mokytojas – kviečiame susipažinti.

Angelė

Ugdymo vadovė nuo 2014

Mūsų akimirkos

Priėmimo tvarka

Apsilankykite

• Registruokitės telefonu

+370 671 48599 arba el. paštu info@montessoridarzelis.lt.

• Apsilankymo metu susipažinsite su mūsų darželio aplinka, filosofija, bei ugdymo programa, galėsite pabendrauti su pedagogais.

Pasirašykite

• Pasirašykite sutartį ir sutarties priedus.

• Pasirašant sutartį reikalingas vaiko gimimo liudijimas.

• Pasirašius sutartį perveskite stojamąjį mokestį.

Sumokėkite

• Mokestį už pirmą mėnesį apmokėkite pagal gautą sąskaitą.

• Pirmo mėnesio mokestis skaičuojamas proporcingai, jei pradedate ne nuo pirmos mėnesio dienos.

Pasitikrinkite

• Pasitikrinkite sveikatą pas šeimos gydytoją ir pirmą lankymo dieną atsineškite išduotą medicininę pažymą, kad vaikas gali lankyti ugdymo įstaigą.

Priėmimas vyksta visus metus.

Lauksime Jūsų apsilankant!